Wiadomości

Wybory do Rady Duszpasterskiej / wyniki głosowania

W niedzielę 15 października w całej Diecezji, odbyły się wybory do Rad Duszpasterskich w naszych Parafiach. Bardzo dziękujemy, za wszystkie głosy, które zostały oddane na poszczególnych kandydatów z naszych miejscowości. Łącznie oddano 518 głosów. Niestety wśród oddanych głosów 54 głosy były nieważne, bo oddane były na osoby, których nie było na listach. Nazwiska wybranych osób do Rady Duszpasterskiej są wywieszone w gablotach parafialnych z ilością oddanych głosów. Z poszczególnych miejscowości, większością głosów wybrano po trzy następujące osoby:

ŁĘKI 
Badowska Teresa – 30 głosów 
Turlej Kazimierz – 20 głosów 
Kozłowska Danuta – 14 głosów 

MOKRZYSKA 
Gibała Krystyna – 40 głosów
Moryc Bogusława – 40 głosów
Stanisz Barbara – 20 głosów

PRZYBORÓW  
Reczek Anna – 10 głosów 
Żurek Edyta, – 10 głosów 
Matys Stanisław – 10 głosów 

STERKOWIEC
Biernat Małgorzata – 40 głosów
Wszołek Krzysztof – 19 głosów
Przybyło Piotr – 18 głosów

SZCZEPANÓW 
Waresiak Bożena – 60 głosów 
Sarlej Piotr – 45 głosów 
Patuła Stanisław – 16 głosów 

WOKOWICE
Czarnik Marian – 16 głosów
Przybyło Waldemar – 16 głosów
Gaczoł Witold – 7 głosów

Zgodnie ze statutem Wyborów do Rad Duszpasterskich Diecezji Tarnowskiej, proboszcz Parafii dobiera do składu Rady Duszpasterskiej pracowników parafialnych i inne osoby. W związku z powyższym do Rady Duszpasterskiej z wyboru proboszcza zostają powołani;

1. Białek Barbara
2. Oleksyk Wojciech
3. Polak Elżbieta
4. Prokop Stanisław

Gratulujemy nowo wybranym Członkom Rady Duszpasterskiej, zapraszamy Was do współpracy w trosce o dobro wspólnoty parafialnej i Sanktuarium naszego rodaka Świętego Stanisława.

Chcę przy tej okazji, bardzo gorąco i serdecznie podziękować, obecnej Radzie Duszpasterskiej za wszelkie inicjatywy podejmowane wspólnie dla dobra całej Parafii. Dziękujemy Wam za wspaniałą współpracę, zrozumienie, życzliwość i okazywane serce. My kapłani oraz parafianie, jesteśmy Wam wdzięczni, za ogrom prac, jakie zostały zrealizowane w minionym pięcioleciu przy Waszym ogromnym zaangażowaniu i współpracy. Bóg zapłać, za wszelkie dobro duchowe i materialne. Niech Św. Stanisław oręduje za Wami u Boga i wyprasza Wam potrzebne łaski.

Abyśmy mogli zakończyć tę kadencję i rozpocząć nową, bardzo serdecznie zapraszamy po Uroczystości Wszystkich świętych, tj. w niedzielę, 5 listopada na plebanię po Mszy Świętej popołudniowej, na godz. 16.3o na wspólne spotkanie z obecną Radą Duszpasterską oraz nowo wybraną.