Administratorzy

Strona parafii Szczepanów należy do najstarszych stron internetowych w Diecezji Tarnowskiej. Inicjatorem jej powstania był ks. mgr Marek Hołowicki, wikariusz w Szczepanowie w okresie od 26.VIII.1993 r. do X.1999 r. Prace nad stroną rozpoczął w roku 1997 – a więc strona liczy sobie już 25 lat! Co warto podkreślić – rok wcześniej powstały strony internetowe Diecezji Tarnowskiej oraz Stolicy Apostolskiej.

Można powiedzieć, że były to czasy pionierskie w rozwoju internetu. Od tamtego momentu strona kilka razy zmieniała swoją szatę graficzną, a obecna jest czwartą wersją z kolei.

Przez lata opiekę merytoryczną nad stroną sprawowali: ks. Jack Drożdż, ks. Wiesław Znamirowski, ks. Mariusz Wójtowicz, ks. prał. Władysław Pasiut.

W prace nad stroną angażują się również parafianie – miłośnicy historii, nauczyciele, społecznicy.

W roku 2001 administrację nad stroną internetową objął Krzysztof Bogusz – parafianin ze Sterkowca, który administruje stroną do chwili obecnej.

Administrator strony internetowej:
e-mail: szamil@interia.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe znajdujące się na stronie zostały opracowane przez osoby administrujące stroną, oraz odpowiedzialne za część merytoryczną.

Fotografie pochodzą z archiwum Parafii Szczepanów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *