Ważne

Kradzież / apel o pomoc

obrazInformujemy Parafian, że w nocy z piątku na sobotę 27/28 sierpnia, złodzieje włamali się do kancelarii Parafialnej, przez okno w poczekalni do kancelarii.

Skradziony został między innymi komputer kancelaryjny oraz inne drobne rzeczy. Sam komputer nie ma jakiejś większej wartości, natomiast jego zawartość to wszystkie sprawy kancelaryjne, oraz materiały związane z realizacją programów Unijnych, które już zrealizowaliśmy. Apelujemy do sprawców o zwrot komputera, który nie będzie miał dla nich żadnej wartości.

Wiernych zaś prosimy o wszelkie informacje mogące się przydać w ujawnieniu sprawców, oraz o zwrócenie uwagi, czy gdzieś nie ma porzuconego komputera – laptopa.

Informuję, również ze złodzieje zabrali z kancelarii część ofiar złożonych na Msze święte, skradli kasetkę umieszczoną przy toaletach, którą porzucili w zaroślach oraz zabrali z przed głównego wejścia do bazyliki z pod krat, drobny bilon którym są obrzucane pary młodych wychodzące po ślubie z kościoła. W pobliżu został też porzucony futerał na komputer.

Apelujemy do wszystkich o pomoc.